I.Liliana z Českomoravské vysočiny

FOTOGALERIE - klikwink

Lili je ze spojení naší Nutelky & Heryho/ což je tatínek naší Nefertiti/

Chanut z Českomoravské vysočinyZachary Górska Fantazja "U

Lili si vybral Toníček, nejklidnější holčičku z vrhu a přesně taková Lili je.

Nejraději ležící na gauči, s člověkem na dosah, to je nejspokojenější...na procházkách neutíká, drží se do pár metrů od nás, odvolatelná na 1dobrou od slepic a oveček u nás na louce :-)

Úžasná parťačka, snese se s každým a vždy se podřídí staršímu, většímu .... vodu má ráda, ale do 1 roku se koupala po lokty, nyní skáče šipky, nosí kapry :-) k mé velké radosti, odevzádává pouze do ruky . Ovvr jsme absolvovaly po jejím hárání a na cvičení jsme měly necelých 14dnů. Oba aporty se zvěří, ale není to " lovec " raději absolvuje výlety, návštěvu babiček s holemi a  mazlení.

Pro její klidnou a přátelskou povahu se věnujeme jiným aktivitám než myslivosti.

img_8826--2-.jpg

img_2007.jpgimg_6030.jpg