čekáme černá+čokoládová štěňátka

loňská štěňátka můžete vidět ZDE-klikwink

Jak odchováváme štěňátka....

pf-2015-040.jpg

Malé labroušky máme odchované v domácím prostředí,po 3 týdnu si přivykají  na zahradu + dále na venkovní bydlení .Na ruch domácnosti, prací na zahradě , na návštěvy našich přátel a mazlení a hlazení Štěňátka neodtrháváme od naší psí smečky, vyrůstají ve velké rodině a jsou přivyklá všemu co jim můžeme umožnit .

Pravidelně štěňátka vážíme, a pro radost naší + nových rodin stále fotíme, pravidelně k nám jezdí náš veterinář .

vazeni-039.jpg

Štěňátka BUDOU řádně očkována, tetována, prohlédnuta veterinářem, 4x odčervená.Každý chlupáč dostane velký dárkový balíček, kupní smlouvu, očkovací průkaz a páníčkové vytištěné rady jako pečovat o štěňátko. Stálý chovatelský servis- poradenství , pomoc při výchově, uchovnění , zkouškách samozřejmostí.

Labrador je pes velmi společenský, rodinný, bylo by pro něj velkým trápením být odtržen od člověčí rodiny, je to plemeno, které bez problému může být venku , spát na zahradě .....      ale potřebuje kontakt s člověkem,    dětmi + ostatními zvířaty. Velmi dobře zapadne do jakéhokoliv prostředí, nevadí mu bydlet v bytě-bytovce, v domě, ale potřebuje pravidelné procházky, házení míčků či aportů , plavání v jakékoliv vodě, ať je to řeka, potok, rybník či bahnitá kaluž ,a hlavně být s lidmi! LR je lovecké plemeno .

KAŽDÝ LABRADOR rád "pracuje" , naše holky mají klubové zkoušky OVVR, i pracovní zkoušky.

Veškeré dotazy Vám ráda zodpovím, po domluvě je osobní návštěva vítána.
Jsme ve středu ČR – exit D1- HUMPOLEC – dále 11km obec DOLNÍ MĚSTO.

Informace Vám ráda poskytnu na tel. 777 300 955 nebo zcmv@email.cz

FACEBOOK CHS labrador z Českomoravské vysočiny